Vila Grand Vue, Karlova Ves

Byty s nádhernými výhľadmi

Prichádzame na trh nehnuteľností s projektom Vila GrandVue. 8 netradičných bytov s nádhernými výhľadmi je umiestnených v uzavretom areáli v prostredí zelene. Každý z bytov má svoju špecifickú atmosféru (vysoké stropy, podkrovné byty, veľkorysé rozmery, balkóny, terasy, záhrada….). Rozloha bytov je od 120 do 160 m2. Veľké okná nabádajú  kochať sa výhľadmi siahajúcimi cez Dunaj až do Rakúska, vychutnávať si šteklivé lúče výchadzajúceho a pestrofarebnosť zapadajúceho slnka v pohodlí priestrannej terasy.

Pripravili sme pre Vás pohodlný , luxusný a plne funkčný priestor pre Vaše bývanie. V netradičnom prostredí, len na skok do centra Bratislavy môže byť  Váš čarovný domov, ktorý Vám budú  závidieť! Byty ponúkame vo vyhotovení holobyt, aby ste mohli zvýrazniť pri ich dotváraní Vašu individualitu a fantáziu.  Nechajte si vyhotoviť interiér na kľúč, stačí sa len nasťahovať. Parkovanie je riešené v uzavretom areáli, s prístupom len pre rezidentov.

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

Vila Grand Vue - Novostavba Karlova Ves

Únikátne byty

Každý z ôsmich bytov je charakteristický niečim iným. Jedinečné výhľady, krb, alebo podkrovný strop dodávajú každému bytu svoju osobitosť.

Vila Grand Vue - Novostavba Karlova Ves

Interiér na Kľúč

Architektonický ateliér si dal záležať na využití každého detailu Vášho priestoru. Pripravili tak pre Vás pohodlný, luxusný a plne funkčný priestor pre Vaše bývanie

Vila Grand Vue - Novostavba Karlova Ves

Predpríprava na krb

V bytoch nájdete predprípravu na krb elektrický, alebo na tuhé palivo. Vďaka krbu dodáte Vášmu domovu nezameniteľnú atmosféru a pohodu.